ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

CENÍK kamenných a mramorových koberců

Záruka 5 let! Pouze PIEDRA originál, lídr na trhu.

Kompletní ceník produktů zde...

Kamenný koberec cena / porovnání s jinými prodejci

Doposud neexistuje žádná norma, která by určovala v jaké kvalitě se kamenné a mramorové koberce mají prodávat. Většina prodejců u nás za stejnou či dokonce vyšší cenu prodává nesušené oblázky s menší objemem pryskyřice na jednu sadu balení. Proto PIEDRA vytváří jako první na našem trhu standardy kvality.

Důležité faktory ceny jsou:

  • kvalita oblázků, které musí být oblé, prané, čisté, extra sušené. V případě, že nebudou oblázky v požadované kvalitě, vytvoří se fleky, které jsou způsobeny velkým obsahem prachu a vlhkosti v kamenivu. Dále se bude povrch drolit, nebude celkově pevný a nebude mít požadovanou dlouhou životnost.
  • Kamenivo pro interiér je doporučené ve frakci (velikosti oblázků) 1-4, 2-4, 2-5. Větší frakce kameniva např. 4-7 mm již není pro interiér vhodná.
  • Kamenivo pro exteriér je doporučené ve frakci 1-4 mm, 2-4 mm, 2-5 mm, 2-8 mm, 3-6 mm, 4-7 mm, 4-8 mm, 8-12 mm. Rozmezí velikostí (frakce) značí vždy nejmenší a největší rozměr normovaného oka síta, přes který propadávají zrna oblázků.
  • kvalita pojiva, které musí být speciálně modifikované na povrch mramorový nebo kamenný koberec. V případě, že by se použilo nevhodné či špatné pojivo, nastává hned několik problémů. Například vlivem UV reakce může docházet k rychlému žloutnutí či rychlé degradaci povrchu. Dále může nastat uvolňování oblázků, tedy narušení celkové pevnosti povrchu.
  • poměr dodávané pryskyřice a kameniva na 1 m2. Mnoho prodejců uvádí cenu pouze za 1 m2, ale již nelze zjistit jaká je cena balení za 25 kg oblázků a 1.43 kg pojiva.

Nelze tedy porovnávat pouze cenu za m2, ale při porovnávání konkureční ceny vždy požadujte informaci, kolik stojí celá sada balení a jaká je vydatnost balení na m2.

Možnosti typu pojiva:
Epoxidová pryskyřice
= Vysoce kvalitní UV stabilizované pojivo pro kamenné koberce PIEDRA, zvýšená odolnost na otěr a zátěž. Nedoporučujeme pro světlé povrchy, po čase mění mírně odstín do žluta.


Polyaspartická pryskyřice = Nejkvalitnější prémiové dvojsložkové pojivo pro kamenné koberce na našem trhu, 100% UV odolné, po čase nemění barvu ani vzhled, nedegraduje, není třeba po letech regenerovat nátěrem, zvýšená odolnost na otěr a zátěž. Záruka 5 let, že nebude docházet k drolení!

Povrchy PIEDRA se vyznačují tím, že mají jen 0,3% drobných reklamací a 0,0% závažných reklamací!

 
 

Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje zadané do formuláře budou použity k odeslání odpovědi.
Odeslání zprávy. Všechna pole označená (*) jsou povinná.

Kamenný koberec

Interiéry z přírodního kamene

Exteriéry z přírodního kamene

Přihlášení / registrace