ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

CENÍK kamenných a mramorových koberců

Záruka 5 let! Pouze PIEDRA originál, lídr na trhu.

Kompletní ceník produktů zde...

Kamenný koberec cena / porovnání s jinými prodejci

Doposud neexistuje žádná norma, která by určovala v jaké kvalitě se kamenné a mramorové koberce mají prodávat. Většina prodejců u nás za stejnou či dokonce vyšší cenu prodává nesušené oblázky s menší objemem pryskyřice na jednu sadu balení. Proto PIEDRA vytváří jako první na našem trhu standardy kvality.

Důležité faktory ceny jsou:

  • kvalita oblázků, které musí být oblé, prané, čisté, extra sušené. V případě, že nebudou oblázky v požadované kvalitě, vytvoří se fleky, které jsou způsobeny velkým obsahem prachu a vlhkosti v kamenivu. Dále se bude povrch drolit, nebude celkově pevný a nebude mít požadovanou dlouhou životnost.
  • Kamenivo pro interiér je doporučené ve frakci (velikosti oblázků) 1-4, 2-4, 2-5. Větší frakce kameniva např. 4-7 mm již není pro interiér vhodná.
  • Kamenivo pro exteriér je doporučené ve frakci 1-4 mm, 2-4 mm, 2-5 mm, 2-8 mm, 3-6 mm, 4-7 mm, 4-8 mm, 8-12 mm. Rozmezí velikostí (frakce) značí vždy nejmenší a největší rozměr normovaného oka síta, přes který propadávají zrna oblázků.
  • kvalita pojiva, které musí být speciálně modifikované na povrch mramorový nebo kamenný koberec. V případě, že by se použilo nevhodné či špatné pojivo, nastává hned několik problémů. Například vlivem UV reakce může docházet k rychlému žloutnutí či rychlé degradaci povrchu. Dále může nastat uvolňování oblázků, tedy narušení celkové pevnosti povrchu.
  • poměr dodávané pryskyřice a kameniva na 1 m2. Mnoho prodejců uvádí cenu pouze za 1 m2, ale již nelze zjistit jaká je cena balení za 25 kg oblázků a 1.43 kg pojiva.

Nelze tedy porovnávat pouze cenu za m2, ale při porovnávání konkureční ceny vždy požadujte informaci, kolik stojí celá sada balení a jaká je vydatnost balení na m2.

Možnosti typu pojiva:
Epoxidová pryskyřice
= Vysoce kvalitní UV stabilizované pojivo pro kamenné koberce PIEDRA, zvýšená odolnost na otěr a zátěž. Nedoporučujeme pro světlé povrchy, po čase mění mírně odstín do žluta.

Polyuretanová pryskyřice = Nejkvalitnější jednosložkové pojivo pro kamenné koberce na našem trhu, 100% UV odolné, po čase nemění barvu ani vzhled, nedegraduje, není třeba po letech regenerovat nátěrem.
Polyaspartická pryskyřice = Nejkvalitnější prémiové dvojsložkové pojivo pro kamenné koberce na našem trhu, 100% UV odolné, po čase nemění barvu ani vzhled, nedegraduje, není třeba po letech regenerovat nátěrem, zvýšená odolnost na otěr a zátěž. Záruka 5 let, že nebude docházet k drolení!

Povrchy PIEDRA se vyznačují tím, že mají jen 0,3% drobných reklamací a 0,0% závažných reklamací!


Ceny montáže:

V případě, že si sami netroufnete nebo nechcete provádět pokládku povrchu PIEDRA sami například z důvodu záruky či časové zaneprázněnosti, nabízíme kompletní dodání včetně montáže povrchu PIEDRA.

Cena práce za pokládku kamenného koberce PIEDRA je závislá na náročnosti aplikace, typu podkladu apod., obecně ceny začínají od 380 Kč/m2/vč. DPH. V ceně práce není uvedena doprava a další vícepráce, např. šalování schodů apod.

Vyžádejte si přesnou cenovou nabídku na nabidky@piedra.cz kam nám můžete zaslat popis či fotky prostor pro nacenění nebo zavolejte na tel: 731 465 401, obratem vypočteme předpokládanou cenu pro pokládku přímo u Vás.


Možná hledáte ...

Klikněte pro další výběr:

 
 

Kamenný koberec

Interiéry z přírodního kamene

Exteriéry z přírodního kamene

Vaše osobní údaje zadáné do formuláře budou použity za účelem zpracování a odeslání odpovědi.
Odeslání zprávy. Všechna pole označená (*) jsou povinná.

Facebook / YOUtube

Autorská práva

Copyright © 2023 PIEDRA Všechna práva vyhrazena

logo final new

Přihlášení / registrace