ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kamenný koberec PIEDRA

Kamenné koberce, mramorový koberec, kamínkový koberec, oblázková dlažba nebo též kamínky s pryskyřicí či litá dlažba to jsou nejčastěji užívané lidové názvy našeho povrchu.

! První na trh jsme před několika lety uvedli 100% UV odolné pojivo PIEDRA (Polyaspartik), které nikdy nezmění barvu, povrch se nezačne drolit a není třeba povrch po čase přetírat, tak jak to můžete znát z konkurenčních méně kvalitních produktů. Díky dlouholetým a bohatým zkušenostem zaručujeme nejvyšší kvalitu kamenných koberců na našem trhu a jako jediná firma poskytujeme záruku 5 let!

Kamenný / mramorový koberec PIEDRA je praktická litá dlažba ze směsi přírodních oblázků a speciálního pojiva. Uplatnění najde všude tam, kde se dává běžná dlažba jak v exteriéru, tak i v interiéru. Díky široké škále barev a velikosti přírodních oblázků se aplikace hodí jak k novým moderním luxusním stavbám, tak i k starším objektům při renovaci pochozích ploch. 

Kamenný koberec exteriér povrchu PIEDRA lze aplikovat na nové / staré betony, dlažby, asfalty, zámkové dlažby apod.

Mramorový koberec interiér povrchu PIEDRA vytvoří nádhernou podlahu na chodbách, v kuchyních, zimních zahradách, wellness, garážích nebo také ve všech komerčních prostorách jako jsou prodejny, vzorkovny, kanceláře, haly, restaurace, autosalony apod.

Kamenný koberec PIEDRA  je originálním certifikovaným zdravotně nezávadným produktem. V nabídce máme několik typu pojiv PIEDRA, všechny vyvinuté s důrazem na kvalitu a dlouhou životnost povrchu, která se počítá na desítky let. Mramorový a kamenný koberec PIEDRA zaručuje vysokou pevnost, trvanlivost a odolává i extrémnímu zatížení.

V Německu, Belgii či Francii mají s těmito povrchy zkušenost více jak 20 let a nadále je trend kamenných koberců v zahraničí na vzestupu. Pojiva pro kamenné koberce se vyvíjelo již před více jak 20 lety. Naše pojiva PIEDRA jsou navíc speciálně modifikované pomocí aditiv, aby dosahovaly nejlepších tecnických parametrů a proto kamenný koberec PIEDRA nabízí v současné době to nejlepší, co lze na celosvětovém trhu v tomto oboru nabídnout. Také proto povrchy PIEDRA se vyznačují tím, že mají jen 0,3% drobných reklamací a 0,0% závažných reklamací!

Nabízíme různé typy pojiv:
Epoxidová pryskyřice UV = vysoce kvalitní UV stabilizované pojivo, zvýšená odolnost na otěr a zátěž. Nedoporučujeme pro světlé povrchy a mramorové oblázky, po čase mění odstín mírně do žluta. 

Polyaspartická pryskyřice 2K = nejkvalitnější prémiové dvousložkové pojivo pro kamenné koberce na našem trhu, 100% UV odolné, po čase nemění barvu ani vzhled, nedegraduje, není třeba po letech regenerovat nátěrem, zvýšená odolnost na otěr a zátěž. Záruka 5 let, že nebude docházet k drolení!

Mramorový a kamenný koberec PIEDRA můžete také znát z pořadu TV NOVA, TV PRIMA a ČT, odkaz na reportáže zde: video


Kamenný koberec PIEDRA

 
 

Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje zadané do formuláře budou použity k odeslání odpovědi.
Odeslání zprávy. Všechna pole označená (*) jsou povinná.

Kamenný koberec

Interiéry z přírodního kamene

Exteriéry z přírodního kamene

Přihlášení / registrace