Kamenný koberec PIEDRA

Kamenné koberce, mramorový koberec, kamínkový koberec, oblázková dlažba nebo též kamínky s pryskyřicí či litá dlažba to jsou nejčastěji užívané lidové názvy našeho povrchu.

! První na trhu je v naší produkci 100% UV odolné pojivo PIEDRA, které nikdy nezmění barvu, povrch se nezačne drolit a není třeba povrch po čase přetírat, tak jak to znáte z konkurenčních nekvalitních produktů. PIEDRA originál zaručuje nejvyšší kvalitu na trhu!

Záruka 5 let! Pouze PIEDRA originál, lídr na trhu.

Kamenný koberec exteriér povrchu PIEDRA je nenahraditelný při renovaci starých ploch, jako jsou staré betony, dlažby, asfalty, zámkové dlažby apod. Na druhou stranu lze z povrchu PIEDRA udělat nádherné nové plochy, jaké jsou okolo bazénu, chodníky, terasy, dvory, cesty apod...

Mramorový koberec interiér povrchu PIEDRA vytvoří nádhernou podlahu na chodbách, v kuchyních, zimních zahradách, wellness, garážích a nebo také ve všech komerčních prostorách jako jsou prodejny, vzorkovny, kanceláře, haly, restaurace, autosalony apod.

Kamenný koberec PIEDRA je praktická litá podlaha (dlažba) ze směsi jemných přírodních oblázků a pojiva. Jedná se o univerzální finální povrch, který se aplikuje na nejrůznější typy venkovních a vnitřní ploch a podlah. Směs povrchu PIEDRA je originálním certifikovaným zdravotně nezávadným produktem. Mramorový a kamenný koberec PIEDRA zaručuje vysokou pevnost, odolnost a trvanlivost. Výhodou je, že speciální pojivo, která je dodávaná v kamenném koberci PIEDRA, je několika násobně pevnější než beton a proto je povrch PIEDRA velice pevný a odolný extrémnímu zatížení i při nižší tloušťce povrchu. Další nespornou výhodou je, že povrch je bezespárový a je jednoduše vytvarován na rozměr konkrétní plochy. Nevzniká ani tzv. prořez, který se musí připočítat k ceně pořízení u běžných povrchů. Zároveň se nemusí provádět vyrovnání podkladu při realizaci. Kamenný koberec PIEDRA nabízíme ve více jak stovkách barevných variant a velikostech oblázků. Na trhu není žádný jiný takto univerzální finální povrch, který lze tak snadno aplikovat jak pro venkovní tak vnitřní použití.

Mramorový a kamenný koberec PIEDRA je dlouho trvanlivý. První typy těchto povrchů aplikovali v USA, kde bez problému slouží více jak 30 let. V Německu mají s těmito podobnými povrchy zkušenost více jak 20 let a nadále je trend kamenných koberců na vzestupu. Pojivo pro povrch PIEDRA je vyvíjeno více jak 20 let, je na epoxidové či polyuretanové bázi pryskyřic. Zároveň je speciálně modifikované, zdravotně nezávadné a vysoce UV stabilní (nejvyšší UV stabilizace na trhu). proto kamenný koberec PIEDRA nabízí v současné době to nejlepší, co lze na celosvětovém trhu v tomto oboru nabídnout. Zatím neumíme odpovědět na otázku, jakou mají povrchy PIEDRA maximální životnost. Víme ale, že ta minimální životnost je 30 let a je jisté, že povrchy PIEDRA vydrží mnohem déle. Povrchy PIEDRA se vyznačují tím, že mají jen 0,3% drobných reklamací a 0,0% závažných reklamací!

Mramorový a kamenný koberec PIEDRA můžete také znát z pořadu TV NOVA, TV PRIMA a ČT, odkaz na reportáže zde: video


Kamenný koberec PIEDRA, realizace

Více fotografií


Možná hledáte ...

Klikněte na odkaz pro další výběr, zda máte zájem o interiér či exteriér nebo jen cenu případně foto pro inspiraci.

 
 
Vaše osobní údaje zadáné do formuláře budou použity za účelem zpracování a odeslání odpovědi.
Odeslání zprávy. Všechna pole označená * jsou povinná.

Facebook / YOUtube

Autorská práva

Copyright © 2015 PIEDRA UNO a.s. Všechna práva vyhrazena

logo final new

Přihlášení / registrace