Kamenné obklady z přírodního kamene

Často kladené otázky (FAQ)

Obklady z mramoru, žuly, travertinu, vápence a pískovce

Kamenné obklady, mramorové desky a obklady, žulové desky a obklady z přírodního kamene se díky svému vzhledu a vlastnostem hodí na jakékoliv místo a své použití mají obklady v interiéru, do koupelny, do kuchyně, obývací pokoje, ložnice, haly, chodby, předsíně, kanceláře..., a take v exteriéru, jako jsou fasády či sokly domů, ploty apod. Využití zde najdou i velkoformátové obklady.

Mramorové obklady a travertinový obklad včetně všech dalších typy přírodních kamenů (mramor , žula, travertin, vápenec, pískovec) jsou k vidění v naší vzorkové prodejně, kde máme více něž 70 vzorků nejrůznějších barev a odstínů. Většinu formátovaných i velkoformátových obkladů máme zpravidla SKLADEM, E-SHOP / Katalog

Velkoformátové obklady a mramorový obklad je elegantním a originálním řešením pro byty, domy, hotely, sídla firem, apod. Oblíbený je nejen pro svůj estetický vzhled, ale také praktičnost. Díky svým tepelně a zvukově izolačním vlastnostem je ideální variantou pro topné panely. Perfektně se udržuje a vždy si zachovává vzhled čistého prostředí.


Stěnové vytápění, mramorové sálavé panely

Stěnové panely, sálavé vytápění přírodním kamenem, mramorové topné desky

Stěnové teplovodní vytápění je vhodné pro náročnější interiéry, kde v místnosti nepřekážejí klasické radiátory. Stěnové topení zajišťuje rovnoměrné vytopení místnosti. Mramor v kombinaci s topnou stěnou je velmi vhodný pro alergiky, omezuje proudění vzduchu místnosti a tedy zvíření prachu a roztočů. Mramor patří k léčivým receptivním kamenům a mírní alergické reakce.

Více fotografií

Možná hledáte ...


Odeslání zprávy. Všechna pole označená * jsou povinná.

Upozornění:
Vaše osobní údaje zadáné do formuláře budou použity za účelem zpracování a odeslání odpovědi.

Sociální a jiné sítě

Autorská práva

Copyright © 2015 PIEDRA UNO a.s. Všechna práva vyhrazena

logo final new