ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Mramorová dlažba a obklad

Veškerý sortiment přírodní dlažby a obkladů z mramoru můžete zakoupit přímo na našich prodejnách nebo objednat přes náš e-shop zde: Vzorník / e-shop

Jsme přímý dovozci a zpracovatele mramoru v té nejvyšší kvalitě za velmi příznivé ceny. Naše ceny dlažby a obkladů z mramoru jsou velmi příznové, často konkurující imitacím mramoru či klasické keramické dlažbě / obkladů, přitom jen přírodní kámen je originál. 

Přírodní mramor v interiéru nabízí propojení s přírodou, podobně jako dřevo, které je vhodnou kombinací s přírodním mramorem. Přírodní mramor vždy působí v interiéru zcela originálně, elegantně, nadčasově, ale především přirozeně.

Přírodní mramor lze použít v podstatě ve všech interiérových prostorách, v obývacích pokojích, ložnicích, koupelnách, kuchyních, halách, předsíních, chodbách, schodech, stěnách, parapetech, při obložení krbu, jako dekorace, v kancelářích, administrativních budovách apod.

Dlažby z mramoru respektive přírodní mramorová podlaha podtrhuje a určuje vzhled luxusní podlahy i celého interiéru, ale zároveň působí přirozeně. Přírodní mramorová dlažba Je oblíbená nejen pro svůj estetický vzhled, ale také z důvodu praktičnost, protože díky svým tepelně izolačním vlastnostem zároveň představuje ideální variantu pro topné podlahové systémy. Též se perfektně udržuje a vždy si zachovává vzhled čistého prostředí. Další výhodou je, že ze volit mezi různými povrchovými úpravami které jsou nejčastěji lesklé, matné nebo kartáčované a proto je možné podlahu sladit i se zbytkem interiéru. Navíc přírodní mramorovou dlažbu lze v případě poškození nebo potřeby kdykoliv opětovně přebrousit nebo vyleštit, což žádná jiná keramická dlažba neumožňuje. Též lze mramor ošetřit různými typy impregnací, které se týkají především ochrany před nasákavostí, dnes používané impregnace jsou prakticky trvalé.

Obklady a dlažby do koupelny z mramoru, mramorové koupelny

Luxusní mramorové koupelny jsou přitažlivým místem s výjimečnou atmosférou, které příznivě působí na lidský organismus. Obklady a dlažby z mramoru do koupelny máme v té nejvyšší kvalitě, ale zároveň za překvapivě nízkou cenu, protože jsme přímý dovozci a zpracovatele mramoru! Přírodní kámen je materiál, který podtrhne luxus a zároveň působí přirozeně a též se výborně hodí pro kombinaci s kovem, se sklem nebo dřevem. Do koupelny doporučujeme na povrch mramoru aplikovat trvalou impregnaci, které zcela zamezuji nasákavosti a mramor je pak na údržbu totožný keramické dlažbě, navíc chrání i proti plísním, vodnímu kameni, atd.

Více o přírodním kameni zde: O kameni


Příkladové foto mramorové dlažby (omlouváme se za horší kvalitu fotek):


Příkladové foto mramorové koupelny (omlouváme se za horší kvalitu fotek):


Fotografie několika málo našich projektů realizovaných od roků 2010. Ač máme za sebou desítky projektů tak bohužel ne vždy je na stavbě příležitost vytvořit hezké fotky, popřípadě vytvořit publikovatelné fotky. 

Omluvte prosím horší kvalitu některých pořízených fotek.

LUXUSNÍ NOVÝ R.D. - PRAHA ZÁPAD - podlahy, koupelny, welness, schody, chodby

Použité materiály: mramorová dlažba


Rekonstrukce RD Praha

Použité materiály: španělský mramor Černý žíhaný


Luxusní soukromé sanatorium Praha - podlahy, koupleny, parapety a jiné

Celkový objem přes 1000 m2 formátů a deskoviny


NOVÝ R.D. - okr. LIBEREC - podlahy, obklady, schody, parapety, koupelny, umyvadla, terasy

Použité materiály: mramorová dlažba


Nové luxusní řadové rodinné domy Praha - fasáda, koupelny, podlahy

Použitý materiál na fasádu Travertin roble 60x30x2 řezaný matný, podlahy a koupelny různé typy mramorů a travertinů, celkový objem přes 4000 m2


FOR ARCH 2011 - naše expozice


 

Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje zadané do formuláře budou použity k odeslání odpovědi.
Odeslání zprávy. Všechna pole označená (*) jsou povinná.

Kamenný koberec

Interiéry z přírodního kamene

Exteriéry z přírodního kamene

Přihlášení / registrace