Regenerační nátěr pro kamenný koberec PIEDRA, jednosložkový, 100% UV 1 kg

Regenerační jednosložkový nátěr na kamenné koberce, nejkvalitnější na našem trhu, 100% UV odolné, PIEDRA polyuretan

562 Kč
s DPH: 680 Kč

Kód zboží: regeplasp-2

  • Jednotka: 

Balení pryskyřice je přizpůsobeno velikosti objednávky.

Jednosložková 100% UV odolná pryskyřice pro kamenné koberce celkem 1 Kg, na polyuretanové bázi. V současné době je to nejkvalitnější regenerační nátěr pro obnovu lesku a pevnosti pro kamenné koberce dostupné v ČR.

Polyuretanová pryskyřici je vhodná pro aplikace regeneračního nátěru pro stávající kamenný koberec na epoxidové bázi. Vydatnost jedné sady cca 5 m2.

Před samotnou aplikaci nátěru musí být kamenný koberec vyčištěný, zbavený prachu a nečistot a musí být zcela suchý! Dokonale suchý musí být i podkladový beton, je zcela vyloučeno aplikovat nátěr na povrch, kde by se mohla držet voda či vlhkost v podkladovém betonu! Proto pokud je povrch nově umytý vodou, vyčkejte několik hodin nebo dnů (dle venkovních povětrnostních podmínek a teploty). Následně pojivo aplikujeme válečkem nebo štětečkem na kamenný koberec.

Naše společnost PIEDRA je první, kdo tento typ pojiva začal testovat a prodávat v ČR.

Pryskyřici můžete použít v kombinaci námi nabízeného kameniva, nebo pokud máte vlastní kamenivo a chcete zakoupit nejkvalitnější a ověřené pojivo pro kamenný koberec. Aplikační teplota od +5°C do +40°C.

Skladem
0

Dostupnost
Na cestě
Dostupné
na cestě