ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Pracovní desky z přírodního kamene

Často kladené otázky (FAQ)

Pracovní kamenné kuchyňské desky

Pracovní desky do kuchyně a obklady do kuchyně z přírodního kamene jsou oblíbené pro své specifické vlastnosti, estetickou hodnotu a téměř neomezenou životnost. Poskytují komfort provozu kuchyňské linky s minimální údržbou. Porovnáním vlastností, např. umělý kámen, (Technistone, Silestone, Corian, apod...) či lamino deska, které odolá maximálně 1200 celsia, přírodní kámen jako jediný snáší teploty nad 10000 celsia bez jakéhokoliv poškození!

Všechny námi dodávané pracovní kuchyňské desky jsou opatřeny trvalou ochranou impregnací, která kámen chrání a za běžných domácích podmínek lze bez obav pracovat jak s oleji tak kyselinami. Oblíbené povrchové úpravy jsou vysoký lesk, patina nebo kartáčované, ovšem vyrobit umíme i matné nebo opalované. Například kartáčovaný mramor je obzvlášť oblíbenou volbou jak po stránce praktické, tak po stránce estetické.

Víte, že v západní Evropě a USA se přírodní kámen používá na 47% kuchyňských desek?

Všechny typy přírodních kamenů vhodné pro kuchyňské pracovní desky (mramor nebo žula) jsou k vidění v naší vzorkové prodejně, kde máme okolo 70 vzorků nejrůznějších barev a odstínů. Většinu kamene pro kuchyňské linky máme SKLADEM, díky tomu poskytujeme rychlé termíny dodání. Výrobu a namontování kamenné desky provádíme z pravidla do 14 dnů. Nabídka přírodního kamene viz E-SHOP / Katalog

Cena kamenné kuchyňské desky je závislá na ceně materiálu, z kterého se vyrábí a na náročnosti opracování. Ve většině případů je výroba a montáž kamenné kuchyňské desky podílem 2/3 ceny samotného materiálu.

Pro výpočet ceny pracovní desky a obkladu pište na info@piedra.cz , dle možností a náročnosti je výpočet proveden obvykle do 24 hodin.

Pro výpočet potřebujeme vědět tyto údaje:

  1. typ materiálu pracovní desky dle našeho vzorníku, včetně povrchové úpravy (lesk, antik, atd.)
  2. tloušťka materiálu pracovní desky (doporučeno 3 cm)
  3. rozměry a tvar pracovní desky či obkladu (nejlépe nákres)
  4. typ pohledových hran pracovní desky (rovné, půlkulaté, kulaté, jiné)
  5. jaký je typ dřezu (spodní nebo horní uchycení)
  6. typ varné desky (klasická / se zapuštěním)
  7. další specifikace pracovní desky (atypické výřezy, zapuštění skla, frézování drážek pro LED diody, leštění spodních přesahů, atd... )
  8. montáž pracovní desky ano / ne (město, patro)

Každá pracovní deska je individuální, a proto je i každá cena jedinečná. Jsme schopni vyrobit pracovní desku z kamene již od 9900 Kč ale naopak komplikované a velké pracovní desky mohou dosahovat ceny nad 100.000 Kč. Pro kalkulaci Vaší pracovní desky nás kontaktujte na info@piedra.cz či osobně na naší vzorkové prodejně.

Výběr z několika námi vyrobených a dodaných kamenných desek ze žuly a mramoru:

Více fotografií


Možná hledáte ...

Vaše osobní údaje zadáné do formuláře budou použity za účelem zpracování a odeslání odpovědi.
Odeslání zprávy. Všechna pole označená (*) jsou povinná.

Facebook / YOUtube

Autorská práva

Copyright © 2022 PIEDRA Všechna práva vyhrazena

logo final new

Přihlášení / registrace